Ovce

Otvírací doba a objednávky

Milí yesbezáci,

v současné době máme otevřeno pouze v pondělí a ve středu.

Moc prosíme při návštěvě krámu mějte přes ústa a na rukách ochranné prostředky, chráníte sebe i nás.
Ideálně nám pošlete nákupní seznam předem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), abyste si ho mohli jen vyzvednout. Sypeme do originál papírových pytlíků, nikoliv do Vámi přinesených sáčků a nádob. Používáme ochranné pomůcky po celou dobu na krámku, chráníme sebe i vás. Seznam zboží naleznete zde.
Pokud je před Vámi zákazník, počkejte prosím raději venku.

A protože situace není lehká, chceme se vzájemně podpořit, zvládnout vše v dobrém, možná se i nějak posunout díky stavu, který teď je, nabízíme všem lidem dobré vůle:

a) zdarma rozvozy po Příbrami, Rožmitále a Březnici
b) automaticky vám odečteme na základní potraviny jako je mouka, luštěniny, obiloviny 15% z ceny dolů z každého nákupu, ať dovezeného nebo vyzvednutého.

Dává nám smysl být nápomocní, v našem případě přístupem k dobrému a poctivému jídlu pro vás všechny, kteří k nám chodíte nakupovat. Nevíme, jak dlouho toto vše budeme schopni z hlediska finanční náročnosti poskytovat, ale budeme držet co nejdéle to půjde.

Děkujeme vám všem za to, že jste stále s námi!

P. S. Foto je aktuální, byť s příspěvkem nesouvisí, každopádně koukat na ovce je velice uklidňující, doporučujeme vřele všem.