Přestěhováno

Zastavte se na nové adrese!

S velikou radostí Vám oznamujeme změnu adresy našeho obchodu! Nově nás najdete v bývalé Vile Oboře, na Dvořákově nábřeží 170.

Zastavte se, rádi Vás uvidíme!

Popcorn

RockPopCorn

Novinka v YESBez je kukuřice na popcorn! asi u mnohých z vás nezbytný doplněk k domácímu kinu, u nás doma je to novinka, ale velmi dobře se ujal.

Popcorn se připravuje ze zvláštního druhu kukuřice s tvrdou slupkou. Kukuřici nasypeme do hrnce nebo pánve s rozehřátým olejem tak, aby kukuřice pokryla pouze dno. Přikryjeme pokličkou. Kukuřice začne rychle pukat. Jakmile přestane vsypeme popcorn do mísy, a můžeme pokračovat s další dávkou. Kukuřici můžete posypat solí, cukrem...

Limča

Limča

K nákupu či bez něj, ke kávě či bez ní, vemte na ochutnání limču nebo mošt ve vratných sklech, vypít můžete před vilou nebo u Obory a pozorovat kapry nebo kolemjdoucí... kapry.

Zeleninové bedeenky

Zeleninové bedeenky

Minulou sezonu jsme se velmi velmi rádi stali výdejním místem pro zeleninové bedýnky z bio farmy Olešná u Písku, zelenina byla famózní, čerstvá, křupavá, voňavá...a letos máme tuto možnost znovu.
Jak se dozvíte v příspěvku biofarmy, je třeba minimální počet 10 odběratelů po 8 týdnů, pokud máte zájem, dejte prosím co nejdříve vědět přímo farmě.

Těšíme se na spolupráci a vítáme jaro! hurá!!!

Kurz kvašení zeleniny

Kurz kvašení zeleniny 26. 3. 2020

Srdečně Vás zveme na kurz kvašení zeleniny s ochutnávkou dne 26. 3. 2020. Kurz povede Divoženka v kuchyni.

Pro májový podvečer

Pro májový podvečer

Z YESBezu hlásíme, že pro Vás máme ideální suroviny pro jarní podvečery!

- spontánně fermentovaná vína a mošty, která kvasí bez umělých kvasinek a řízeného kvašení, pracují s jemnými kaly, které víno chrání i léčí a umožňují šetřit sírou, aby Vás nebolela hlava. Vína zrají v nerezových nádobách nebo sudech nejvyšší kvality od francouzských bednářů,
- famózní bio sýry z farmy z jižních Čech,
- olivy od prověřeného dodavatele Lozano Červenka ...

Přejeme Vám překrásné vychutnávání si síly jara!

Ovce

Otvírací doba a objednávky

Milí yesbezáci,

v současné době máme otevřeno pouze v pondělí a ve středu.

Moc prosíme při návštěvě krámu mějte přes ústa a na rukách ochranné prostředky, chráníte sebe i nás.
Ideálně nám pošlete nákupní seznam předem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), abyste si ho mohli jen vyzvednout. Sypeme do originál papírových pytlíků, nikoliv do Vámi přinesených sáčků a nádob. Používáme ochranné pomůcky po celou dobu na krámku, chráníme sebe i vás. Seznam zboží naleznete zde.
Pokud je před Vámi zákazník, počkejte prosím raději venku.

A protože situace není lehká, chceme se vzájemně podpořit, zvládnout vše v dobrém, možná se i nějak posunout díky stavu, který teď je, nabízíme všem lidem dobré vůle:

a) zdarma rozvozy po Příbrami, Rožmitále a Březnici
b) automaticky vám odečteme na základní potraviny jako je mouka, luštěniny, obiloviny 15% z ceny dolů z každého nákupu, ať dovezeného nebo vyzvednutého.

Dává nám smysl být nápomocní, v našem případě přístupem k dobrému a poctivému jídlu pro vás všechny, kteří k nám chodíte nakupovat. Nevíme, jak dlouho toto vše budeme schopni z hlediska finanční náročnosti poskytovat, ale budeme držet co nejdéle to půjde.

Děkujeme vám všem za to, že jste stále s námi!

P. S. Foto je aktuální, byť s příspěvkem nesouvisí, každopádně koukat na ovce je velice uklidňující, doporučujeme vřele všem.